image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10

Projekt

Przedstawienie Państwa indywidualnego projektu w postaci realistycznej wizualizacji 3D.

Dla Państwa wygody świadczymy szeroki zakres usług począwszy od wyceny układów meblowych przez aranżację poszczególnych pomieszczeń aż po kompleksową aranżację wnętrz.

Pierwszym etapem jest  BEZPŁATNA  WYCENA  którą wykonujemy na podstawie Państwa projektu. Taki projekt można do nas wysłać przez e-mail ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ) a wycena zostanie odesłana najszybciej jak to możliwe. Jeżeli nie dysponują Państwo projektem prosimy o przybliżone wymiary pomieszczenia które chcą Państwo zaaranżować. Na podstawie Państwa wymiarów oraz rozmowy na temat oczekiwań i potrzeb nasi projektanci zasugerują możliwe układy meblowe. W takim przypadku zalecana jest wizyta w naszym studio. Szanując Państwa czas prosimy o wcześniejsze umówienie się z jednym z naszych projektantów aby był wyłącznie do Państwa dyspozycji.


Pan Robert Małolepszy tel: 515 461 515 (meble kuchenne, szafy i garderoby, sypialnie)
Pan Jarosław Stefański tel: 515 416 515 (meble kuchenne, szafy i garderoby, sypialnie, meble biurowe)

Po akceptacji wyceny przechodzimy do pomiaru (inwentaryzacji pomieszczeń). Pomiar jest ODPŁATNY i kosztuje 300 PLN płatne po wykonaniu pomiaru. Kwota ta jest odejmowana od wartości mebli przy składaniu  zamówienia.

Projekt zawiera:

INWENTARYZACJĘ POMIESZCZEŃ (pomiar) która odbywa się na podstawie wizyty w pomieszczeniach przewidzianych do aranżacji oraz dokonaniu szczegółowych pomiarów pomieszczenia. Na tym etapie ustalamy zakres ewentualnych zmian jakie dopuszcza Inwestor na potrzeby projektu. Zmiany na ogół dotyczą instalacji (elektrycznej, hydraulicznej, wentylacyjnej) oraz architektury (obniżenie sufitu, postawienie lub wyburzenie poszczególnych ścianek itp.)

PROJEKT KONCEPCYJNY powstający w oparciu o rozmowę z klientem w której określone zostają oczekiwania klienta w odniesieniu do funkcjonalności wnętrza, designu poszczególnych mebli, sprzętu AGD oraz zastosowanych materiałów i akcesoriów. Na tym etapie określony zostaje również budżet projektu. Projekt koncepcyjny powstaje do momentu zaakceptowania przez klienta optymalnego rozwiązania wnętrza.

KOMPLEKSOWĄ I SZCZEGÓŁOWĄ WYCENĘ (stanowiącą załącznik do umowy) uwzględniającą zastosowane materiały, akcesoria, sprzęt AGD, oświetlenie, oraz zakres prac jakie mają być wykonane.

WIZUALIZACJĘ POMIESZCZEŃ w kilku wersjach kolorystycznych. Na podstawie materiałów prezentowanych w naszym studio (fronty meblowe, płyta korpusowa, blaty kuchenne) które Państwo wybiorą przygotowywane są wizualizację oddające charakter pomieszczeń.

DOKUMENTACJĘ TECHNICZNĄ (stanowiącą załącznik do umowy), która jest przygotowywana po akceptacji przez Klienta ostatecznej wersji projektu. Dokumentacja obejmuje szczegółowe rysunki techniczne: rzuty i elewacje pomieszczenia wraz z wymiarami mebli, rozmieszczenie punktów instalacji elektrycznej, hydraulicznej i wentylacyjnej.

Dodatkowe usługi które oferujemy to:

Projektowanie oświetlenia z doborem opraw i wizualnym zobrazowaniem natężenia światła (koszty ustalane indywidualnie)

Oznaczenie nasłonecznienia wykonywane na podstawie umiejscowienia budynku względem stron świata. Jesteśmy w stanie za symulować nasłonecznienie we wnętrzu i pokazać je w postaci wizualizacji 3D w odniesieniu do konkretnej godziny i pory roku. (koszty ustalane indywidualnie)

Aranżacja wnętrz, kompleksowe wyposażenie w meble kuchenne, meble pokojowe, meble do sypialni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, meble dla dzieci wszystko czego potrzebujesz do stworzenia swojego wymarzonego domu znajdziesz w jednym miejscu