Nasza oferta

Kuchnie Kuchnia jest wyjątkowym miejscem, tutaj bardzo duże znaczenie mają przede wszystkim detale.Nie będzie przesadą stwierdzenie, że kuchnia jest sercem domu, jego miejscem - kluczem.
Szafy/garderoby Nasze szafy i garderoby dopasujemy do Państwa potrzeb i wystroju pomieszczenia. Jesteśmy w stanie wykonać szafę o każdej wysokości, szerokości i głębokości.
 
Meble biurowe Produkujemy meble biurowe pod wymiar na indywidualne zamówienie. Nasza oferta obejmuje pomoc w aranżacji każdego pomieszczenia biurowego.
 
Sypialnie Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Spędzamy tam jedną trzecią naszego życia, dlatego warto jest zadbać o jej właściwą aranżację i dobór solidnego i funkcjonalnego umeblowania.
Meble pokojowe Indywidualne meble pokojowe są idealnym rozwiązaniem do najkorzystniejszesgo zagospodarowania przestrzeni. W grę wchodzą wszystkie wymiary, rozwiązania i wariacje.
Materace Oferujemy Państwu szeroki wybór materacy i stelaży do łóżek. Posiadamy materace strefowe o różnej twardości, dzięki czemu każdy klient dobierze materac odpowiedni dla siebie.